Promocja na karmę Greenheart-Premiums!

Z niekrytą satysfakcją przedstawiamy Państwu ofertę specjaną na wysokogatunkową karmę Greenheart-Premiums, przygotowaną specjalnie dla Was przez naszych klubowych Kolegów!

Każdy pies i kot zasługuje na to, co najlepsze i wiemy, że tego oczekujesz od karmy Greenheart-Premiums. Wierzymy, że karmę pokocha Twój pies lub kot, a najwyższa jakość naturalnych produktów oraz ich dobra cena sprawi, że docenisz ich zalety.

Greenheart-Premiums to rodzinna holenderska firma, której produkty znajdziemy w całej Europie, a teraz także w Polsce. Myślą przewodnią i główną filozofią Greenheart-Premiums jest ekologia i zdrowy styl życia naszych czworonogów na każdym etapie ich życia. Karmy, przekąski i smakołyki dla psów i kotów nie zawierają żadnych sztucznych barwników, konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu. Opakowania karm są biodegradowalne, a nowoczesne i innowacyjne linie produkcyjne restrykcyjnie przestrzegają zasad higieny i procesu technologicznego, aby produkty zawarte w karmach zachowały swoje naturalne walory odżywcze. Od momentu założenia firmy w 1997 roku, Greenheart-Premiums wykorzystuje do produkcji swoich karm wyłącznie naturalne, ekologiczne składniki jakości premium, a receptura karm została opracowana i jest pod ciągłym nadzorem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Utrecht.

Szczegółowe informacje na temat składu analitycznego karmznajdziecie na stronie Greenheart-Premiums

 

Właścicielami sklepu dystrybuującego karmę Greenheart-Premiums są nasi klubowi koledzy, również hodowcy, którzy specjalnie dla członków "Gdańskich Lwów" przygotowali wyjątkową ofertę. Możecie z niej skorzystać dołączając do klubu hodowcy (należy się zalogować i przesłać skan certyfikatu nadania nazwy hodowli). Napiszcie też że należycie do Gdańskich Lwów. Maila wyślijcie na adreshodowla@greenheart-premiums.pl . To wszystko, to takie proste! "Gdańskim Lwom" przysługuje dodatkowe 5% zniżki od ceny w klubie hodowcy!